ZG-B Zobacz większe

Rozsiewacz amazone zg-b

Wielkopowierzchniowym rozsiewaczem nawozów ZG-B firma AMAZONE  prezentuje wydajny program  do ekonomicznego i ekologicznego stosowania nawozów mineralnych i nawozów o wilgotności gleby. 

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

Ocena produktu przez Klientów
Poproś o ofertę

Wielkopowierzchniowym rozsiewaczem nawozów ZG-B firma AMAZONE  prezentuje wydajny program  do ekonomicznego i ekologicznego stosowania nawozów mineralnych i nawozów o wilgotności gleby. Wszystkie modele mają jedną cechę wspólną: przekonują dokładnością rozsiewu, są łatwo oraz komfortowo obsługiwane. Doskonale nadają się do pracy w dużych gospodarstwach, firmach świadczących usługi albo do prac w wielu gospodarstwach. Zróżnicowane warianty wyposażenia i szeroki wybór akcesoriów sprawiają, że rozsiewacze nawozów AMAZONE to wybór właściwy w każdym gospodarstwie!

Opcjonalne korzyści:

  • Możliwość zdalnej obsługi rozsiewu krawędziowego i granicznego
  • Dokładne dozowanie wykorzystujące nowoczesne systemy ważenia
  • Nowoczesna technologia komputera pokładowego AMATRON+
  • Tarcze rozsiewające OM z najwyższą precyzją rozkładu,
  • Ochrona nawozu przez Soft Ballistic System
  • Warianty z napędem hydraulicznym
  • W pełni automatyczne zarządzanie rozsiewem przez GPS

PRECYZJA  Innowacyjna technika rozsiewu AMAZONE oraz nowoczesne, hydrauliczne systemy napędu są gwarantem precyzyjnego, pewnego obrazu rozsiewu. Cenny nawóz trafia do gleby we właściwym momencie i we właściwe miejsce.

BEZPIECZEŃSTWO Serwis nawozowy AMAZONE poprzez internetowy bank danych pod adresem www.amazone.de zawsze dostarczy Państwu aktualnych informacji o nastawach Państwa rozsiewacza. Pewnych, ciągle aktualizowanych i oczywiście udzielanych bezpłatnie.

JAKOŚĆ Wysokowartościowe i  trwałe materiały, przemyślana funkcjonalność, najnowocześniejsze wykonanie. Na takich standardach opiera się system zabezpieczenia jakości- zawsze najnowszymi metodami. Państwa korzyść:wieloletnia żywotność maszyny i jej wartość przy odsprzedaży.

Model Szerokość robocza Pojemność zbiornika
ZG-B 5500 od 10 do 48 m 5500 l
ZG-B 8200 od 10 do 48 m 8200 l

Brak opinie w tym momencie

Napisz opinie

Rozsiewacz AMAZONE ZG-B

Rozsiewacz AMAZONE ZG-B

Wielkopowierzchniowym rozsiewaczem nawozów ZG-B firma AMAZONE  prezentuje wydajny program  do ekonomicznego i ekologicznego stosowania nawozów mineralnych i nawozów o wilgotności gleby.