MX - przyczepa zbierająca Zobacz większe

Mx - przyczepa zbierająca

Nowe, wydajne przyczepy zbierające i wozy dozujące MX firmy KRONE, z całkowicie stalowym nadwoziem. Przyczepy te przekonują nie tylko dużą wydajnością i małym zapotrzebowaniem mocy ale również możliwością różnorodnego wykorzystania. 

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

Ocena produktu przez Klientów
Poproś o ofertę

Nowe, wydajne przyczepy zbierające i wozy dozujące MX firmy KRONE, z całkowicie stalowym nadwoziem. Przyczepy te przekonują nie tylko dużą wydajnością i małym zapotrzebowaniem mocy ale również możliwością różnorodnego wykorzystania. Ze względu na stałe nadwozia, wykonane całkowicie ze stali, pozbawione pałąków rurowych i linek, przyczepy MX nadają się idealnie do zastosowania jako przyczepy zbierające i wozy do transportu sieczki w zastosowaniu usługowym. 

Informacje:

  • Wszystkie wozy serii MX wyposażone są w podbieracz typu EasyFlow, który jest łatwy w eksploatacji. Szerokość podbieracza wynosi 1800 mm (DIN). 5 rzędów palcy odpowiada za sprawne podbieranie materiału.
  • Podbieracz typu EasyFlow pracuje bez sterowania bieżnią krzywkową. Tym samym nie ma konieczności jak dotychczas dużych nakładów konserwacji i zużycia materiałów. Ogromną zaletę stanowi fakt, że nowy podbieracz firmy KRONE typu EasyFlow jest zawieszony wahadłowo. Walce dozujące są zabezpieczone poprzez sprzęgło kłowe, co oznacza szybsze obroty w celu osiągnięcia wyższej prędkości przy rozładunku – również cięższej kiszonki.
  • Wozy ładujące serii MX wyróżnia ich hydraulicznie opuszczany i otwierany na bok przyrząd tnący, dzięki czemu operator nie ma potrzeby biegania wokół wozu, ażeby zabezpieczyć i odbezpieczyć przyrząd tnący. Opuszczanie przyrządu tnącego obywa się po lewej stronie. Na początku przyrząd tnący jest odbezpieczany za pomocą dźwigni a następnie rozkładany na lewą stronę. To zapewnia komfort przy wymianie noży, która odbywa się w błyskawicznym tempie i bez użycia narzędzi.
  • Kolejną innowację stanowi podłoga wozów ładujących serii MX, która jest z przodu obniżana o 15 lub 25 cm. Dzięki temu proces transportu kiszonki przez rotor tnący zostaje skrócony. Proces transportu kiszonki odbywa się sprawniej i przy niższym zapotrzebowaniu mocy. To oznacza, że wozy serii MX mogą być używane przy użyciu ciągników już z 88 KW/120 PS.
  • Nowa seria przyczep KRONE MX zapewnia również duże możliwości i opcje wyboru osi, ogumienia oraz hamulców. Sterowanie – do wyboru 2 kasety sterujące Medium i Komfort zapewniają w łatwy i przejrzysty sposób pełną kontrolę i sterowanie wszystkimi funkcjami.
  • Kolejnym istotnym argumentem przyczep KRONE MX jest ich budowa w pełni otwarta u góry, co daje możliwość wykorzystania tych przyczep jako transportowych przy odbiorze od sieczkarni.

Model Szerokość pobierania Pojemność Ilość noży Zapotrzebowanie mocy
MX 320 GL/GD 1,90 m 31 m3 41 od 120 KM
MX 350 GL/GD 1,90 m 35 m3 41 od 125 KM

Brak opinie w tym momencie

Napisz opinie

MX - przyczepa zbierająca

MX - przyczepa zbierająca

Nowe, wydajne przyczepy zbierające i wozy dozujące MX firmy KRONE, z całkowicie stalowym nadwoziem. Przyczepy te przekonują nie tylko dużą wydajnością i małym zapotrzebowaniem mocy ale również możliwością różnorodnego wykorzystania.