O Firmie

Korzystając z ponad 10-letniego doświadczenia w branży maszyn rolniczych, stworzyliśmy firmę, która ukierunkowana została na specjalistyczną obsługę gospodarstw rolnych używających maszyn KRONE, AMAZONE, KRANZLE, MANITOU, KUBOTA i TRIOLIET.

Firma Amatech zajmuje sie sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych i budowlanych oraz sprzedażą części zamiennych. Ponad to świadczymy usługi serwisowe z zakresu naprawy maszyn oraz usługi zbioru zbóż i słomy.

Posiadamy szerokie kompendium wiedzy w zakresie obsługi serwisowej, doradztwa w zakresie doboru odpowiednich maszyn indywidualnie dla każdego odbiorcy.

Firma AMATECH współpracuje z przedsiębiorstwem AGROMIX Rojęczyn na terenie Polski Północnej.

Zaproszenie na Agro Show

Napisane przez
W dniach 8-9.02.2020r zapraszamy na nasze stoisko na Mazurskim Agro Show, które odbędzie się w budynku Expo Mazury. Hala 5-6 stoisko numer 32. Wystawa czynna 9-17.
zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska na Mazurskim Agro Show w Ostródzie w dniach 8-9 luty 2020. Tak, jak co roku będziemy prezentować tam najlepsze sprzęty marek Amazone, Krone, Manitou, Kubota i inne.

Wielka promocja KRONE

Napisane przez
zachęcamy Was do skorzystania z wielkiej promocji na maszyny KRONE. Firma Amatech organizuje indywidualne pokazy maszynami Krone na terenie gospodarstwa osoby zainteresowanej.
Nowa edycja maszyn przegubowych.
Promocja na części Manitou od 14.10.2019 do 08.11.2019. Uzyskaj do 15% rabatu na oryginalne części Manitou!
Posty od 1 do 5 z 24 (1 Strona)