Wielka promocja KRONE

Wielka promocja KRONE

Szanowni Państwo,

zachęcamy Was do skorzystania z wielkiej promocji na maszyny KRONE. Firma Amatech organizuje indywidualne pokazy maszynami Krone na terenie gospodarstwa osoby zainteresowanej. 

Pokazy organizujemy w terminach od maja do lipca 2020.

Jeśli są Państwo zainteresowani indywidualnym pokazem Krone prosimy o wysłanie SMSa o treści POKAZ KRONE na numer 605978444.

Doskonale wiemy, iż wykorzystując odpowiedni sprzęt rolniczy, możliwe jest zwiększenie wydajności pracy oraz optymalne wykorzystanie powierzchni uprawowej. Z doświadczenia wiemy, że maszyny Krone, to najlepsze maszyny zielonkarskie. 

Nasza oferta Krone obejmuje zarówno maszyny nowe, jak też sprzęt używany. Oferujemy także leasing maszyn rolniczych, kredyt i pożyczki na nie. Wszystko oczywiście będzie oparte na korzystnych dla Państwa warunkach. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, na naszą ofertę składa się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu rolniczego. Kupią u nas Państwo m.in. charakteryzujące się doskonałą trwałością kosiarki (w tym również kosiarki rotacyjne), przetrząsacze, zgrabiarki, sieczkarnie i szereg innych urządzeń, dzięki którym praca stanie się jeszcze bardziej wydajna i efektywna.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code