MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2020

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2020

Jako członek Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska na Mazurskim Agro Show w Ostródzie w dniach 8-9 luty 2020. Tak, jak co roku będziemy prezentować tam najlepsze sprzęty marek Amazone, Krone, Manitou, Kubota i inne.

Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek.

MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie pomorskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i podlaskim, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Impreza odbywa się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code