ŁADOWARKI TELESKOPOWE MANITOU

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MANITOU

NewAg to seria ładowarek stworzonych z myślą o rolnikachW jej skład wchodzi 9 modli, które unoszą ładunek na wysokość od 6 do 9 m. Dostępne będą trzy wersje wyposażenia Claasic, Premium i najbogatsza Elite. Do wyboru są także 4 wersje przekładni. 

Wszystkie ładowarki z nowej serii NewAg będą wyposażone w silnik Deutz o pojemności 3,6 l.Wszystkie ładowarki NewAg bez względu na model i wersję wyposażenia będą w nową kabinę. To właśnie w tym obszarze konstruktorzy Manitou dokonali najwięcej zmian. Cel był jeden: zwiększyć komfort pracy. 

Znacznie zwiększono przestrzeń w obszarze nóg operatora. Zmieniono także profil deski rozdzielczej, aby poprawić widok na karetkę mocowania osprzętu. Ważną zmianą jest wprowadzenie jednoczęściowej szyby przedniej i dachowej. O jej czystość dba jedna bardzo długa wycieraczka. Na dachu kabiny jest konstrukcja ochronna zapobiegająca stłuczeniu szyby przez spadający ładunek. Została ona tak wyprofilowana, że nie ogranicza widoku na uniesiony osprzęt. 

W nowych ładowarkach ułatwiono także obsługę codzienną. Wszystkie modele wyposażone są w samooczyszczające się filtry powietrza. Smarowniki, które doprowadzają smar do dolnych sworzni unoszenia teleskopu umieszczono teraz z tyłu, a nie za lewym tylnym kołem. Podobnie ze smarownikami tulejek na łączeniu zwolnic z mostami. Smarowniki umieszczono w dogodnym miejscu, środek smarny kierowany jest w miejsce docelowe przewodami.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code