Prasa rolująca stałokomorowa Bellima Zobacz większe

Prasa rolująca stałokomorowa bellima

Wraz z zakupem prasy Bellima będącej klasykiem w programie produkcji firmy KRONE - nabywa się również doświadczenie i kompetencje w konstrukcji pras, zgromadzone przez dziesiątki lat pracy, gdyż KRONE kodładnie zna wymagania praktyki. Prasy zwijające KRONE pracują na całym świecie i sprawdziły się doskonale w różnorodnych warunkach. 

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

Ocena produktu przez Klientów
Poproś o ofertę

Wraz z zakupem prasy Bellima będącej klasykiem w programie produkcji firmy KRONE - nabywa się również doświadczenie i kompetencje w konstrukcji pras, zgromadzone przez dziesiątki lat pracy, gdyż KRONE dokładnie zna wymagania praktyki. Prasy zwijające KRONE pracują na całym świecie i sprawdziły się doskonale w różnorodnych warunkach. Oprócz zapewnienia wysokiej gęstości sprasowania maszyny te są szczególnie solidne, mają przejrzystą konstrukcje, perfekcyjne wyposażenie i charakteryzują się wysoką niezawodnością. 

Pewny start bel: Bęben startowy, wyposażony w listwy, zapewnia szybszy start bel, optymalizuje proces prasowania i odciąża tylną klapę – idealne przy ciężkich belach zielonki zbieranej na kiszonkę.

Wskazania ciśnienia prasowania z obu stron: Obustronne wskazania ciśnienia prasowania podają chwilowe napełnienie komory z lewej i z prawej strony i przekazują informacje konieczne dla kompensacyjnego sposobu jazdy. Rezultat: równomiernie zagęszczone i uformowane bele.

Najlepsza informacje: Opcjonalne wskazania ciśnienia prasowania bel z sygna- łem akustycznym i wizualnym informują kierowcę, gdyż został osiągnięty żądany stopień sprasowania. Można wówczas natychmiast rozpocząć operację owijania sznurkiem.

Zalety ? Są !

 • Zamknięta komora prasowania: mniej strat wskutek kruszenia i pylenia
 • Obiegowy przenośnik łańcuchowo-prętowy:

- doskonała praca w zielonce zbieranej na kiszonkę, siano i słomę

- bez zatrzymywania bel

- twarde bele o stabilnym kształcie

- duże masy bel

 • Małe zapotrzebowanie mocy
 • Mała masa własna
 • Prosta budowa: mały nakład na obsługę techniczną, duża trwałość
 • Mała liczba krótkich łańcuchów napędowych
 • Niesterowany podbieracz Easy Flow

Podbieracz EasyFlow bez bieżni krzywkowej ma prostszą budowę w porównaniu z systemami sterowanymi, ma mniej części ruchomych i pracuje szczególnie spokojnie. Mniejsze zużycie znajduje odzwierciedlenie w mniejszym nakładzie na konserwację i serwis. EasyFlow podbiera dokładnie i ma większą wydajność dzięki wyższej prędkości obrotowej.

EasyFlow z nagarniaczem Standard w prasach Bellima F 130:

 • Szerokość robocza 1.800 mm: idealna dla większych wałów
 • Z nagarniaczami: ciągły przepływ materiału
 • Boczne podajniki ślimakowe: optymalne doprowadzanie materiału
 • Pneumatyczne koła kopiujące jako opcja: spokojna praca

Idealny przy dużych wałach:

Prasowanie na zakrętach i w narożnikach pola, na zboczu i z szerokich wałów – w tych przypadkach wielokrotnie wymagany jest szerszy podbieracz z urządzeniem transportowym. Duża szerokość robocza 1.800 mm wg DIN 11220 niesterowanego podbieracza EasyFlow w prasie zwijającej Bellima F 130 fi rmy KRONE to właściwy wybór.

Model Szerokość pobierania Wymiary balotu Zapotrzebowanie mocy
Bellima F 125 1,40 m 1,20×1,20 m od 34 KM
Bellima F 130 1,80 m 1,20×1,20 m od 34 KM

Brak opinie w tym momencie

Napisz opinie

Prasa rolująca stałokomorowa Bellima

Prasa rolująca stałokomorowa Bellima

Wraz z zakupem prasy Bellima będącej klasykiem w programie produkcji firmy KRONE - nabywa się również doświadczenie i kompetencje w konstrukcji pras, zgromadzone przez dziesiątki lat pracy, gdyż KRONE kodładnie zna wymagania praktyki. Prasy zwijające KRONE pracują na całym świecie i sprawdziły się doskonale w różnorodnych warunkach.