Pługi obracalne Cayros

W serii pługów Cayros i Hektor firma AMAZONE oferuje wybór od 2-skibowego pługa zawieszanego do 8-skibowego półzawieszanego pługa obrotowego. Dzięki bogatym możliwościom wyposażenia pługi AMAZONE zawsze oferują właściwe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa, nawet dla najbardziej różnorodnych wymagań.

Opis

Pług jest symbolem rolnictwa. Obróbka gleby jest obok hodowli, nawożenia i ochrony roślin czynnikiem decydującym o powodzeniu w uprawie. Równowaga ekologiczna oraz wysoka efektywność wykonywanych prac uprawowych są decydującymi czynnikami, na których także w przyszłości opierać się będzie technika zabiegów i sposób postępowania w rolnictwie.

Dążyć się będzie do długotrwałego zagospodarowania gleby, wzrostu produktywności z powierzchni i wysokiej opłacalności
stworzonej konstrukcji. Zastosowanie nowoczesnych pługów obok konserwującej uprawy gleby i alternatywnego sposobu siewu ma tak samo, jak kiedyś, decydujący wpływ na plonowanie i odniesienie sukcesu w uprawie gleby.

Pługi AMAZONE wyróżnia zwarta technika, wysoka jakość pracy, optymalne dopasowanie do specyficznych wymagań każdego miejsca uprawy oraz wyjątkowa efektywność.

Zalety:

  • Indywidualne dostosowanie pługa do każdych wymagań
  • Prosta regulacja i komfortowa obsługa
  • Długa żywotność dzięki mocnej i zwartej budowie

Podobne maszyny